SPOTIFY VERİ KULLANIMI

Spotify’dan hangi verilerini alıyoruz ve ne yapıyoruz?

Meet The Music seni ruh eşinle tanıştırmak için en iyi iletişim araçlarından biri olan müziği kullanıyor ve bunu da şu an için Spotify müzik servisi aracılığı ile yapıyor. Sadece aynı anda aynı şarkıyı dinlediğin kişi ile eşleşiyorsun ve eşleştiğin kişiler dışında hiç kimse sana yazamıyor ve profilini göremiyor. Eşleştiğin kişiler ile de tamamen anonim olarak konuşmaya başlıyorsun. Profil fotoğrafın ve ismini sen izin verene kadar eşin dahi göremiyor. Eşleştiğin kişi sadece profilindeki son dinlediğin şarkıları, favori şarkılarını, favori sanatçılarını ve favori müzik türlerini görebiliyor. İkinizde onayladığınızda profil fotoğraflarınız ve isimleriniz de birbirinize açılıyor.

Spotify’dan kaydını daha kısa bir sürede tamamlamak için e-posta adresine, adına, kullanıcı adına, profil resmine ve herkese açık çalma listelerine erişebiliyoruz.

Aynı anda aynı şarkıları dinlediğin insanlar ile tanışman için anlık dinlediğin şarkı bilgisini alıyoruz. Böylece anlık şarkılar dinleyerek yeni insanlar ile tanışabiliyorsun.

Profilini oluşturmak için ise son dinlediğin şarkıları, favori şarkılarını, favori sanatçılarını ve favori müzik türlerine erişiyoruz. Böylece kolay bir şekilde profilini oluşturabiliyorsun. Spotify’dan edindiğimiz bilgiler ile aynı anda aynı duygularla aynı şarkıyı dinlediğin eşinin müzik zevkini görüp onu daha yakından tanıma fırsatı bulabiliyorsun.

Ek olarak Spotify hesabını bağladıktan sonra eşleştiğin kişilere konuşmanın içinden şarkı da gönderebiliyorsun ve birlikte dinleyebiliyorsunuz.

Tüm bu erişimleri istediğin zaman https://www.spotify.com/account adresinden kaldırabilirsin.

İlerleyen güncellemelerimizde farklı müzik platformlarını da uygulamamıza entegre etmeyi düşünüyoruz. Bu konuda tavsiyelerin bizim için çok değerli! Bize uygulama içindeki mesajlarındaki Meet The Music hesabından, @meetthemusicapp Instagram ya da Twitter sosyal medya hesaplarımızdan ve info@meetthemusicapp.com mail adresimizden istediğin zaman ulaşabilirsin.