TOPLULUK KURALLARI

Meet The Music topluluğuna hoş geldiniz. Başkalarına karşı dürüst, nazik ve saygılı olduğunuz sürece burada her zaman hoş karşılacaksınız. Amacımız başkalarını rahatsız etmediği sürece kullanıcıların kendilerini özgürce ifade etmelerine izin vermektir. Meet The Music’te herkes aynı standartlara sahiptir. Sizden düşünceli olmanızı, harekete geçmeden önce düşünmenizi ve hem uygulama içinde hem de uygulama dışında topluluk yönergelerimize uymanızı rica ediyoruz. Meet The Music uygulaması dışında da gerçek hayattaki olumsuz davranışlarınız Meet The Music hesabınızın feshedilmesine ve topluluktan uzaklaştırılmanıza yol açabilir.

Aşağıda Topluluk Kurallarımızın bir listesi bulunmaktadır. Bu kurallardan herhangi birini ihlal ederseniz Meet The Music’ten men edilebilirsiniz. Lütfen daha dikkatli olun ve bizi bu duruma zorlamayın. Çünkü sonrasında herhangi bir geri dönüş işlemi yapılmayacak. Topluluk Kurallarımızı ihlal eden herhangi bir davranışı gördüğünüzde bildirmenizi ve Güvenlik İpuçlarını okumanızı tavsiye ediyoruz.

MEET THE MUSIC BUNLAR İÇİN KULLANILMAZ:

Çıplaklık/Cinsel İçerik

Sizi belirli bir kalıba sokmak ya da robot gibi cümleler ile konuşmanızı tabii ki istemiyoruz ancak lütfen yeni tanıştığınız insanlara karşı kibar olun ve cümlelerinizin uygun olmasını sağlayın. Profil fotoğrafınızda kesinlikle cinsellik, çıplaklık ve müstehcen içerik olamaz. Lütfen biyografinizi yazarken de bu hususlara dikkat edin.

Taciz

Başka herhangi bir kullanıcıya karşı herhangi bir hedefli tacizde bulunmayı veya başkalarını bu tür davranışlarda bulunmaya teşvik etmeyin. Bu konu eşleşmelerinize sözlü veya görsel cinsel içeriklerinin gönderilmesini de kapsar. Taciz, tehdit ve zorbalık raporları çok ciddiye alınır ve ciddi yaptırımlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Şiddet ve Fiziksel Zarar

Meet The Music’te şiddet içeren, sansürlenmemiş, kanlı içeriklere, terörizm barındıran tehdit veya teşvik etme dahil olmak üzere herhangi bir tür şiddeti savunan veya tehdit içeren herhangi bir eyleme ve içeriğe tolerans göstermeyiz. Fiziksel saldırı, baskı ve türlü şiddet eylemleri kesinlikle yasaktır.

İntiharı veya kendine zarar vermeyi savunan ya da teşvik eden içeriklere de izin verilmez.

Nefret Söylemi

Irk, etnik köken, dini inanç, engellilik, cinsiyet, yaş, ulusal köken, cinsel yönelim gibi faktörlere dayalı olarak bireylere veya gruplara karşı ırkçılığı, bağnazlığı, nefreti veya şiddeti teşvik eden, savunan veya bunlara göz yuman her türlü içeriğe kesinlikle izin verilmez.

Özel Bilgi

Size veya bir başkasına ait özel bilgileri herkese açık olarak yayınlamayın. Buna sosyal güvenlik numaraları, pasaportlar, kimlik bilgileri, şifreler, mali bilgiler, telefon numaraları, e-posta adresleri, ev/iş adresi gibi iletişim bilgileri de dahildir.

Spam

İnsanları bir bağlantı yoluyla veya başka bir şekilde harici bir web sitelerine yönlendirmek için Meet The Music’i kullanmayın.

Tanıtım veya Reklam

Meet The Music’te eşleşmelerinizi düzenleyeceğiniz bir etkinliğe çağırmanızda sorun yoktur ancak profilinizin amacı etkinliğinizin ya da işinizin kâr amacı gütmeyen kuruluşunuzun, siyasi kampanyanızın, sosyal medya sayfanızın reklamını yapmak ise hesabınızı silebiliriz. Her neyin tanıtımını yapıyorsanız bunun için biz de heyecanlı olsak da lütfen bunu tanıtmak için Meet The Music’i kullanmayın.

Fuhuş ve Kaçakçılık

Ticari cinsel hizmetlerin, insan ticaretinin veya rıza dışı cinsel eylemlerin teşvik edilmesi veya savunulması kesinlikle yasaktır. Bunun sonucunda hesabınız Meet The Music’ten süresiz uzaklaştırılacaktır.

Dolandırıcılık

Meet The Music her türden dolandırıcı ve yağmacı davranışa karşı sıfır toleransa sahiptir. Dolandırıcılık veya yasa dışı faaliyetler nedeniyle diğer kullanıcıların özel bilgilerini almaya çalışan herkes yasaklanabilir. Diğer kullanıcılardan para almak amacıyla kendi finansal hesap bilgilerini paylaşan herhangi bir kullanıcı da Meet The Music’ten yasaklanabilir.

Sahte Hesaplar

Lütfen kendiniz olun ve başka birisi gibi davranmayın. Herhangi bir kişi veya kuruluşun kimliğine bürünmeyin. Kendinizi yanlış bir şekilde tanıtıp başkasının ismini kullanarak bir hesap oluşturmayın. Buna mizah hesapları da dahildir. Başkasının profilinin komik olduğunu düşünsen de o kişi sen değilsin. Kendin ol! Başka birisi gibi davranarak Meet The Music’te seni bekleyen ruh eşini nasıl bulabilirsin ki?

Yaş Sınırı

Meet The Music’i kullanmak için 18 yaşında ya da daha büyük olmalısın. Bu nedenle yanında bir ebeveyni olmadan çocukların fotoğraflarının paylaşılmasına izin vermiyoruz. Yalnız başına bir çocuk içeren fotoğraf, küçük yaşta birinin zarar görmesini teşvik eden veya bir çocuğu cinsel veya müstehcen bir şekilde gösteren profil görürseniz lütfen hemen bize bildirin.

Telif Hakkı ve Ticari Marka İhlali

Bir şey size ait değilse profilinizde kesinlikle yayınlamayın. Meet The Music profiliniz başkaları tarafından telif hakkı alınmış veya ticari markalı herhangi bir çalışma içeriyorsa yasaklanabilirsiniz.

İllegal Kullanım

İllegal bir şey yapmak için Meet The Music’i kullanmayın. Unutmayın gerçek hayatta illegal olan bir durum Meet The Music içinde de illegaldir.

Çoklu Hesap Kullanımı

Meet The Music hesaplarının birden fazla sahibi olamaz. Bu yüzden arkadaşınızla veya sevgilinizle birlikte ortak bir hesap oluşturmayın. Ayrıca, lütfen birden fazla Meet The Music hesabına sahip olmayın.

Üçüncü Taraf Uygulamalar

Hizmetimizi sunduğunu veya özel Meet The Music özelliklerini izinsiz açtığını iddia eden Meet The Music dışındaki herhangi biri tarafından oluşturulan herhangi bir uygulamanın kullanımına izin verilmez.

Aktif Olmayan Hesaplar

Meet The Music’i otobüste, vapurda, arabanda, yatağında veya tatilde istediğin her yerde kullanabilirsin. Ancak Meet The Music hesabınıza 2 yıl içinde giriş yapmazsanız hesabınız hareketsizlik nedeni ile silinebilir.

LÜTFEN TÜM KÖTÜ DAVRANIŞLARI BİZE BİLDİRİN!

Meet The Music’te: eşleştiğin kişi ile konuşmanın içinde sağ yukarıda bir güvenlik ikonu göreceksin. Oradan rahatsızlık duyduğun durumu ve eşini bize raporlayabilirsin. Mesajlarında bulunan Meet The Music hesabından ise bize istediğin durumu anında yazıp yardım isteyebilirsin.

Meet The Music dışında: İstediğin zaman bir durumu raporlamak için @meetthemusicapp Instagram ya da Twitter hesaplarımıza direkt mesaj veya info@meetthemusicapp.com adresimize mail gönderebilirsin. Gerekirse bir durum karşısında Türkiye için 155 (Polis İmdat’ı), 156(Jandarma İmdat’ı) veya yerel yasa uygulayıcıları arayabilirsin.