KULLANIM ŞARTLARI

Son güncelleme: 28/11/2020

Kullanım Şartlarımızın bir özeti için Şartların Özetine bakınız.

Meet The Music’e hoş geldiniz. Türkiye’de yaşıyorsanız, bu Kullanım Şartları siz ve:

MTM YAZILIM DİJİTAL HİZMETLER ANONİM ŞİRKETİ

MEET THE MUSIC

ADALET MAHALLESİ MANAS BULVARI NO: 39 İÇ KAPI NO: 3408

BAYRAKLI, İZMİR, TÜRKİYE arasındadır.


1. Kullanım Şartları Sözleşmesinin Kabulü

İster bir mobil cihaz, mobil uygulama veya bilgisayarla olsun, bir Meet The Music hesabı oluşturmakla (topluca “Hizmet”), (i) bu Kullanım Şartlarına, (ii) her biri atıf yolu ile bu Sözleşmeye dahil edilmiş olan Gizlilik Politikamız, Çerez Politikamız ve Güvenlik İpuçlarımıza ve (iii) Hizmet üzerinden (topluca bu “Sözleşme”) teklif ettiğimiz ilave özellikler, ürünler veya hizmetleri satın alırsanız, size açıklanan ve sizin tarafınızdan kabul edilen şartlara bağlı olmayı kabul edersiniz. Bu Sözleşmenin tüm şartlarına bağlı olmayı kabul etmiyor ve onaylamıyorsanız lütfen Hizmeti kullanmayın.

Zaman zaman bu Sözleşmede ve Hizmette değişiklikler gerçekleştirebiliriz. Bunu kanunlardaki değişiklikleri veya gereksinimleri yansıtmak, yeni özellikler veya işletme pratiklerinde değişiklikler gibi çeşitli nedenlerden dolayı yapabiliriz. Bu Sözleşmenin en güncel versiyonu, Ayarlar altında Hakkımızda bölümünde ve aynı zamanda meetthemusicapp.com adresinde yayınlanacaktır ve siz de en güncel versiyonunu düzenli olarak kontrol etmelisiniz. En güncel versiyon geçerli olan versiyondur. Değişiklikler haklarınızı veya zorunluluklarınızı etkileyen önemli değişiklikler ise, değişikliklerden önce sizi Hizmet üzerinden bildirim veya e-posta yolu dahil olmak üzere uygun yollardan haberdar edeceğiz. Değişiklikler geçerli olduktan sonra Hizmeti kullanmaya devam ederseniz, yeniden düzenlenmiş Sözleşmeyi kabul etmiş sayılırsınız.

2. Uygunluk

Meet The Music’de bir hesap oluşturmak ve Hizmeti kullanmak için en az 18 yaşında olmalısınız. Bir hesap oluşturmakla ve Hizmeti kullanmakla aşağıdakileri beyan ve taahhüt etmektesiniz:

3. Hesabınız

Meet The Music’i kullanmak için Spotify hesabınızı kullanarak giriş yapabilirsiniz. Bunu yaparsanız bize, belirli Spotify hesap bilgilerinize erişmek ve bunları kullanmak üzere yetki vermiş olursunuz. Sizden topladığımız bilgiler ve bunları nasıl kullandığımız hakkında daha fazla bilgi için lütfen Gizlilik Politikamız ve Spotify Bilgilerinin Kullanımı na başvurun.

Meet The Music’e kaydolurken kullandığınız giriş bilgilerinizin gizliliğini korumaktan siz sorumlusunuz ve bu kimlik bilgileri altında oluşan tüm faaliyetlerden sadece siz sorumlusunuz. Birinin hesabınıza erişim sağladığını düşünüyorsanız, lütfen hemen info@meetthemusicapp.com adresinden bizimle iletişime geçin.

4. Hizmeti Düzenleme ve Sona Erdirme

Meet The Music her zaman Hizmeti iyileştirmek ve size ilgi çekici ve kullanışlı bulacağınız ek özellikler sunmak için çabalamaktadır. Bu da demek oluyor ki, zaman zaman yeni ürün özellikleri veya iyileştirmeleri eklemenin yanı sıra bazı özellikleri kaldırabiliriz ve bu eylemler haklarınızı veya zorunluluklarınızı önemli derece etkilemez ise, bunları gerçekleştirmeden önce size haber vermeyebiliriz. Hatta Hizmeti tamamen durdurabiliriz ve bu durumda güvenlik endişesi gibi size haber vermemizi engelleyebilecek durumlar dışında, size önceden haberdar edeceğiz.

Hesabınızı dilediğiniz zaman, herhangi bir nedenle Hizmet içinde bulunan "Ayarlar"daki talimatları takip ederek sonlandırabilirsiniz ancak üçüncü taraf bir ödeme hesabı kullanıyorsanız, ek faturalardan kaçınmak için uygulama içi satın alımları, bu türden bir hesap (örn: iTunes, Google Play) üzerinden yönetmeniz gerekecektir. Meet The Music bu Sözleşmeyi ihlal ettiğiniz kanısına varırsa, dilediği zaman hesabınızı sonlandırabilir. Bu tür bir sonlandırma durumunda, satın alımlarınız için herhangi bir geri ödeme yapılmaz. Hesabınız sonlandırıldıktan sonra, siz ve Meet The Music arasında hala geçerli olacak olan takip eden şartlar hariç olmak üzere bu Sözleşme sonlandırılacaktır.

5. Güvenlik; Diğer Üyelerle Etkileşimleriniz

Meet The Music her ne kadar üyelerin her ikisinin de birbirleri ile ilgi duyduğunu belirtmişlerse iletişim kurmalarına olanak sağlayan özelliklerle saygılı bir kullanıcı deneyimini teşvik etmek için çabalasa da, herhangi bir kullanıcının Hizmetteki veya Hizmet dışındaki davranışından sorumlu değildir. Diğer üyelerle olan tüm iletişimlerinizde, özellikle Hizmetin dışında iletişime geçmeye veya bizzat tanışmaya karar verdiğinizde, dikkatli olacağınızı kabul edersiniz. Ayrıca Hizmeti kullanmadan önce Meet The Music'in Güvenlik İpuçlarını incelemeyi ve bunlara uymayı kabul edersiniz. Diğer kullanıcılara mali bilgilerinizi (örneğin kredi kartı veya banka kartı bilgilerinizi) vermemeli, banka havalesi ile veya başka türlü para göndermeyeceğinizi kabul edersiniz.

DİĞER ÜYELERLE OLAN ETKİLEŞİMLERİNİZDEN YALNIZCA SİZ SORUMLUSUNUZ. MEET THE MUSIC’İN, ÜYELERİNİN SABIKA KAYDI SORGUSU YAPMADIĞINI VEYA ÜYELERİNİN GEÇMİŞİNİ ARAŞTIRMADIĞINI BİLİYORSUNUZ. MEET THE MUSIC, ÜYELERİNİN DAVRANIŞLARI İÇİN HERHANGİ BİR TEMSİLDE VEYA GARANTİDE BULUNMAZ.

6. Meet The Music’in Size Tanıdığı Haklar

Meet The Music size Hizmete erişmeniz ve kullanmanız için özel, tüm dünyada geçerli, telif hakkı olmayan, devredilemez, özel olmayan, geri alınabilir ve alt lisanslanamayan bir lisans verir. İşbu lisansın tek amacı, Hizmetin Meet The Music tarafından amaçlanan ve bu Sözleşme tarafından sağlanan faydalarını kullanmanız ve onlardan yararlanmanızdır. Bu nedenle şunları yapmayacağınızı kabul edersiniz:

Şirket, hesabınızın feshedilmesi dahil Hizmetin yasadışı ve/veya yetkisiz kullanımlarını araştırabilir ve uygun yasal işlemi başlatabilir.

Size sağladığımız herhangi bir yazılım; derece yükseltmelerini, güncellemeleri veya diğer yeni özellikleri otomatik olarak indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Bu otomatik indirme işlemlerini cihazınızın ayarlarından ayarlayabilirsiniz.

7. Meet The Music’e Tanıdığınız Haklar

Bir hesap oluşturarak Spotify üzerinden erişmemize izin verdiğiniz içeriklerin yanı sıra; Hizmet üzerinde paylaştığınız, yüklediğiniz, gösterdiğiniz veya görülebilir olarak işaretlediğiniz (toplu olarak, "paylaşımlar") veya diğer üyelere gönderdiğiniz (toplu olarak, "İçerik") bilgilere ev sahipliği yapmak, bunları saklamak, kullanmak, kopyalamak, göstermek, çoğaltmak, uyarlamak, düzenlemek, yayınlamak, değiştirmek ve dağıtmak için Meet The Music’e tüm dünyada geçerli, transfer edilebilir, alt lisanslanabilir, telif hakkı olmayan bir hak ve lisans verirsiniz. Meet The Music’in İçerikleriniz için lisansı özel olmayan bir lisans olacaktır ancak Hizmetin kullanımıyla oluşturulan ikincil çalışmalar hususunda Meet The Music’in lisansı özel olacaktır. Örneğin Meet The Music, Hizmetin İçeriklerinizin dahil olduğu ekran görüntüleri için özel bir lisansa sahip olacaktır. İçeriklerinize olan lisansımız, geçerli yasalar (örneğin bu yasalar tarafından tanımlı bir şekilde kişisel bilgilerinizi içeren herhangi bir İçerik için kişisel veri koruması ile ilgili yasalar) kapsamındaki haklarınıza tabidir ve Hizmet'in işletilmesi, geliştirilmesi, sunulması ve iyileştirilmesi ve yeni hizmetlerin araştırılması ve geliştirilmesi gibi sınırlı amaçlar içindir. Yerleştirdiğiniz veya bize Hizmet üzerinde yerleştirmek için izin verdiğiniz herhangi bir içeriğin diğer kullanıcılar tarafından ve Hizmet'i ziyaret eden veya ona katılan (örneğin diğer Meet The Music kullanıcıları tarafından paylaşılan İçeriği edinen kişiler gibi) herhangi bir kişi tarafından görüntülenebileceğini kabul etmektesiniz.

Spotify hesabınızdan gönderilen bilgiler dahil hesabınızın oluşturulması üzerine gönderdiğiniz tüm bilgilerin doğru ve gerçek olduğunu, İçeriği Hizmet üzerinden yayınlama ve Meet The Music'e yukarıdaki lisansı verme hakkına sahip olduğunuzu kabul etmektesiniz.

Hizmetin bir parçası olarak yayınladığınız herhangi bir İçeriği izleyebileceğimizi veya inceleyebileceğimizi anlamakta ve kabul etmektesiniz. Bizim tek başımıza vereceğimiz karara göre bu Sözleşmeyi ihlal eden veya Hizmetin itibarına zarar verebilecek olan herhangi bir İçeriği kısmen veya tamamen silebiliriz.

Müşteri hizmetleri temsilcilerimizle iletişim kurarken saygılı ve nazik olacağınızı kabul etmektesiniz. Müşteri hizmetleri temsilcilerimizden herhangi birisine veya diğer çalışanlara karşı davranışınızın herhangi bir zamanda tehditkar veya saldırgan olduğunu hissedersek, hesabınızı derhal sonlandırma hakkımızı saklı tutuyoruz.

Meet The Music'in Hizmet'i kullanmanıza olanak sağlamasının karşılığında bizim, iştiraklerimizin ve üçüncü taraf ortaklarımızın Hizmet'e reklam yerleştirebileceğini kabul etmektesiniz. Hizmetimiz hakkında Meet The Music'e tavsiyeler veya geri bildirim göndermekle Meet The Music'in bu geri bildirimleri size bedel ödemeden herhangi bir amaçla kullanabileceğini ve paylaşabileceğini kabul etmektesiniz.

Meet The Music'in yasal olarak bu şekilde davranması gerekiyorsa veya erişim, saklama veya ifşanın aşağıdaki durumlarda olduğu gibi gerekli olduğuna iyi niyetli şekilde inanıyorsa hesap bilgilerinize erişebileceğini, bunları muhafaza edebileceğini ve ifşa edebileceğini kabul etmektesiniz: (i) yasal sürece uymak; (ii) bu Sözleşme'ye riayeti sağlamak; (iii) herhangi bir İçeriğin üçüncü tarafların haklarını ihlal ettiğine dair iddialara yanıt vermek; (iv) sizin müşteri hizmetleri taleplerinize yanıt vermek veya (v) Şirket'in veya herhangi bir başka kişinin haklarını, malını veya kişisel güvenliğini korumak.

8. Topluluk Kuralları

Hizmeti kullanmakla aşağıdakileri yapmayacağınızı kabul edersiniz:

Bu Sözleşmeyi ihlal etmişseniz, Hizmeti kötüye kullanmışsanız veya Hizmet üzerinde veya dışında gerçekleşen eylemler veya iletişimler dahil Meet The Music’in herhangi bir şekilde uygunsuz veya yasa dışı olarak gördüğü bir şekilde davranmışsanız, Meet The Music soruşturma yapma ve/veya hesabınızı uygulama içi satın alma işlemleri için para iadesi yapmadan feshetme hakkını saklı tutar.

9. Diğer Üyelerin İçeriği

Meet The Music bu Sözleşmeye aykırı içeriği inceleme ve kaldırma hakkını saklı tutsa da, bu İçerik yalnız onu yayınlayan üyenin sorumluluğundadır ve Meet The Music tüm İçeriğin bu Sözleşmeye uygun olacağını garanti edemez. Hizmet üzerinde bu Sözleşmeyi ihlal eden İçerik görürseniz, lütfen Hizmet içerisinden veya info@meetthemusicapp.com üzerinden bildirin.

10. Satın Alımlar

Genel olarak. Meet The Music zaman zaman iTunes, Google Play, operatör tarafından faturalandırma, Meet The Music tarafından doğrudan faturalandırma veya Meet The Music tarafından yetkilendirilen diğer ödeme platformları aracılığıyla satın alınmak üzere ürünler ve hizmetler (“uygulama içi satın alımlar”) sunabilir. Bir uygulama içi satın alım gerçekleştirmeyi seçerseniz, uygun ödeme sağlayıcı ile satın alımınızı doğrulamanız istenecektir ve ödeme yönteminiz (kartınız, Google Play veya iTunes gibi üçüncü taraf bir hesap olabilir) ("Ödeme Yöntemi"niz) uygulama için satın alım için seçtiğiniz hizmetlerin yanı sıra, ödemenize uygulanabilecek benzer vergiler için belirtilen ücretlerde faturalandırılır ve Meet The Music’in veya üçüncü taraf hesabın hangisi uygun ise sizi faturalandırmasına izin verirsiniz. Bir uygulama içi satın alma yoluyla kendiliğinden tekrarlayan periyodik bir abonelik satın alırsanız, Ödeme Yönteminiz siz iptal edene kadar abonelik için devamlı olarak faturalandırılacaktır. İlk abonelik başlangıç döneminizden sonra ve yine daha sonraki abonelik döneminden sonra, aboneliğiniz abone olurken kabul ettiğiniz fiyattan ilave eşit bir dönem için otomatik olarak devam edecektir.

Otomatik Yenileme; Otomatik Kart ile Ödeme

Abonelikler, siz aboneliği sonlandırana kadar veya iptal edene kadar otomatik olarak yenilenir. Bir abonelik satın aldığınızda, Ödeme Yönteminiz ilk satın alım tarihinden sonraki 24 saat içinde ilk abone olduğunuzda kabul ettiğiniz ücretten aylık olarak faturalandırılmaya devam edecektir. Kart ödeme bilgileriniz, Sözleşme ile uyumlu olacak şekilde saklanacak ve daha sonra otomatik kart ile ödeme için kullanılacaktır.

Önceden yapılmış bir ödemeye itirazlar, doğrudan Meet The Music tarafından veya iTunes gibi ilgili üçüncü taraf bir hesap tarafından faturalandırılmış ise Müşteri Desteğine yönlendirilmelidir. Ayrıca size haklarınızın yanı sıra, geçerli zaman limitleri hakkında daha fazla bilgi verebilecek olan bankanız veya ödeme sağlayıcınız ile iletişime geçerek de itiraz edebilirsiniz.

Kart ile otomatik ödeme izninizi Meet The Music’in veya ilgili üçüncü taraf hesabın Ayarlarına giderek dilediğiniz zaman koşulsuz olarak iptal edebilirsiniz ancak yine de ödenmemiş borçları ödeme zorunluluğunuz olduğunu unutmayınız.

Aboneliğinizi değiştirmek veya sonlandırmak isterseniz; bizdeki hesabınızı veya cihazınızdaki Meet The Music uygulamasını silmiş olsanız bile, üçüncü taraf hesaba (veya Meet The Music’de Ayarlara) giriş yapmanız ve aboneliğinizi sonlandırmak veya iptal etmek için talimatları takip etmeniz gerekmektedir. Meet The Music hesabınızı veya Meet The Music uygulamasını cihazınızdan silmek, aboneliğinizi sonlandırmaz veya iptal etmez; siz aboneliğinizi Meet The Music’de veya üçüncü taraf hesabında sonlandırana veya iptal edene kadar Meet The Music, Ödeme Yönteminizde ücretlendirilmiş tüm tutarları muhafaza edecektir. Aboneliğinizi sonlandırır veya iptal ederseniz, aboneliğinizi o tarihte geçerli abonelik döneminin sonuna kadar kullanabilirsiniz ve aboneliğiniz geçerli dönemden sonra yenilenmez.

Meet The Music’de Ödeme Yönteminiz ile doğrudan ödeme yaparsanız Ek Şartlar uygulanabilir. Meet The Music’e doğrudan ödeme yaparsanız, Meet The Music önceden bir ödeme talebinde bulunduysa veya bir ödeme aldıysa bile herhangi bir faturalandırma hatasını düzeltebilir. Eğer bir para iadesi başlatırsanız veya Ödeme Yönteminizle bir geri ödeme talep ederseniz, Meet The Music kendi takdir yetkisiyle hesabınızı hemen sonlandırabilir.

Meet The Music’i ziyaret edip Ayarlara giderek Ödeme Yöntemi bilgilerinizi düzenleyebilirsiniz. Ödeme vadesinin geçmesi, yetersiz bakiye veya başka bir nedenle başarı ile gerçekleşmezse ya da Ödeme Yöntemi bilgilerinizi düzenleyemez, iptal edemez ve ödenemeyen tutarlar için sorumlu olmaya devam eder ve güncellenmesi halinde, Ödeme Yöntemi ile faturalandırmaya devam etme yetkisini bize verirsiniz. Bu, ödeme fatura tarihlerinizde bir değişikliğe neden olabilir. Ayrıca bizi kredi kartı veya banka kartı sağlayıcınız tarafından sunulduğu şekilde, güncellenmiş veya değiştirilmiş kredi kartı veya banka kartı son kullanım tarihlerini veya numaralarını edinmemiz için yetkilendirirsiniz. Ödeme şartlarınız, Ödeme Yönteminize göre şekillenecektir ve siz ile finansal kurumunuz, kredi kartı sağlayıcısı veya seçtiğiniz Ödeme Yönteminin başka sağlayıcıları arasında yapılan sözleşmelere göre belirlenebilecektir. Eğer Türkiye’de ikamet ediyorsanız, Meet The Music’e ödemenizin MTM YAZILIM DİJİTAL HİZMETLER A.Ş. üzerinden yapılacağını kabul edersiniz.

Sanal Eşyalar. Zaman zaman "sanal eşyalar" kullanmak için sınırlı, kişisel, transfer edilemez, alt lisanslanamaz, iptal edilebilir bir lisans satın alabilirsiniz (toplu olarak, "Sanal Eşyalar"). Hesabınızdaki herhangi bir Sanal Eşya bakiyesi gerçek bir bakiye veya bedeli ifade etmez, bunun yerine lisansınızın kapsamının bir ölçüsünü oluşturur. Sanal Eşyalar kullanılmadığında bir tutar oluşturmaz ancak Sanal Eşyalarda size verilen lisans, Meet The Music sağladığı Hizmeti sonlandırdığında veya hesabınız kapatıldığında ya da sonlandırıldığında, bu Sözleşmenin şartlarına uygun bir şekilde sonlandırılacaktır. Meet The Music kendi takdir yetkisi ile, Sanal Eşyaların kullanımı veya erişim hakları için ücretlendirme hakkını saklı tutar ve/veya Sanal Eşyaları ücretli veya ücretsiz olarak sağlayabilir. Meet The Music Sanal Eşyaları dilediği zaman yönetebilir, düzeltebilir, kontrol edebilir, değiştirebilir veya sonlandırabilir. Meet The Music bu türden hakları uyguladığında, size veya herhangi bir üçüncü tarafa karşı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır. Sanal Eşyalar sadece Hizmet üzerinden geri alınabilir. HİZMET ÜZERİNDEN TÜM SANAL EŞYA SATIN ALIMLARI VE GERİ ÖDEMELERİ NİHAİDİR VE İADE EDİLMEZ. Hizmet içerisinde kullanım için Sanal Eşyaların temini, bu türden Sanal Eşyaların satın alımının kabulünden hemen sonra başlayan bir hizmettir. MEET THE MUSIC’İN HERHANGİ BİR NEDENLE SANAL EŞYALAR İLE İLGİLİ BİR PARA İADESİ YAPMA ZORUNLULUĞU OLMADIĞINI VE İSTEYEREK VEYA İSTEMEYEREK HESAP KAPATILDIĞINDA, KULLANILMAYAN SANAL EŞYALAR İÇİN PARA VEYA DİĞER TÜRLÜ TAZMİNAT ALMAYACAĞINIZI KABUL ETMEKTESİNİZ.

Para İadeleri. Genel olarak satın alımlar için tüm ücretler iade edilebilir nitelikte değildir ve kısmen kullanılmış dönemler için hiçbir para iadesi veya alacak söz konusu olamaz. Bir abonelik seçeneği için işlem tarihinden itibaren on dört gün içinde para iadesi talebi yapılmışsa veya yetki alanınızda geçerli olan yasalar para iadesini öngörüyorsa bir istisna yapabiliriz.

AB veya Avrupa Ekonomik Alanı'nda ikamet eden aboneler için, yerel kanunlara uygun olarak aboneliğin başlangıcından sonraki 14 gün boyunca nedenini belirtmeksizin tam para iadesi alma hakkınız bulunmaktadır. Bu 14 günlük dönemin abonelik başladığından itibaren geçerli olduğunu lütfen unutmayın.

Sanal Eşyaların Satın Alımları NİHAİDİR VE PARA İADESİ YOKTUR.

Bir iade talep etmek için:
Apple Kimliğinizi kullanarak abone olduysanız, para iadeleri Meet The Music tarafından değil Apple tarafından ele alınır. Para iadesi talep etmek için iTunes’a gidin, Apple Kimliğinize tıklayın, “Satın alma geçmişi”ni seçin, işlemi bulun ve “Problem Bildir”e tıklayın. Ayrıca https://getsupport.apple.com adresinden de talep gönderebilirsiniz.

Google Play Store hesabınızı kullanarak veya doğrudan Meet The Music üzerinden abone olduysanız: Lütfen Google Play Store (sipariş numarasını doğrulama e-postasında veya Google Wallet'a giriş yaparak bulabilirsiniz).

Fiyatlandırma. Meet The Music, küresel bir işletme faaliyeti sürdürmekte ve çeşitli üyelere hizmet vermektedir. Fiyatlandırma yapımız; bölgeye, abonelik süresine, paket boyutuna, güncel uygulama içi promosyonlara ve diğer faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Üyelere, kullanmayı seçmeleri durumunda daha fazla işlevsellik ve ödeme seçenekleri sunmak için sık sık yeni özellikler ve fiyat noktaları test ediyoruz.

11. Telif Hakkı İhlalleri ile İlgili Taleplerin Yapılması için Bildirim ve Prosedür

Çalışmanızın kopyalandığını ve telif hakkı ihlali oluşturacak bir şekilde Hizmet üzerinde yayınlandığına inanıyorsanız, lütfen Telif Hakkı Temsilcimize aşağıdaki bilgileri sunun:

Telif hakkı ihlali ile ilgili hak taleplerinin bildirimi, info@meetthemusicapp.com adresine e-posta yoluyla sunulmalıdır:

Meet The Music, mükerrer ihlalcilerin hesaplarını fesheder.

12. Sorumluluğun Reddi

MEET THE MUSIC, HİZMETİ "OLDUĞU GİBİ" VE "KULLANILABİLİR OLDUĞU ŞEKİLDE" SAĞLAMAKTADIR VE HİZMET İLE İLGİLİ OLARAK (İÇERDİĞİ TÜM İÇERİK DAHİL) YÜRÜRLÜKTEKİ YASALARIN İZİN VERDİĞİ ÖLÇÜDE, SINIRLAMA OLMAKSIZIN TATMİN EDİCİ KALİTE, TİCARETE UYGUNLUK, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK VEYA İHLAL ETMEME DAHİL AÇIK, ZIMNİ, YASAL VEYA BAŞKA TÜRLÜ HİÇBİR ÇEŞİT GARANTİ VERMEMEKTEDİR. MEET THE MUSIC (A) HİZMETİN KESİNTİSİZ, GÜVENLİ VEYA HATASIZ OLACAĞINI, (B) HİZMETTEKİ HERHANGİ BİR KUSUR VEYA HATANIN DÜZELTİLECEĞİNİ VEYA (C) HİZMET ÜZERİNDEN VEYA HİZMET ARACILIĞIYLA ELDE ETTİĞİNİZ HERHANGİ BİR İÇERİĞİN VEYA BİLGİNİN DOĞRU OLACAĞINI BEYAN VEYA GARANTİ ETMEMEKTEDİR.

MEET THE MUSIC SİZİN, BİR BAŞKA ÜYENİN YA DA ÜÇÜNCÜ TARAFIN HİZMET ARACILIĞIYLA YAYINLADIĞI, GÖNDERDİĞİ VEYA ALDIĞI HERHANGİ BİR İÇERİKTEN SORUMLULUK KABUL ETMEMEKTEDİR. HİZMETİN KULLANIMI ARACILIĞIYLA İNDİRİLEN VEYA BAŞKA ŞEKİLDE ELDE EDİLEN HERHANGİ BİR MATERYALE, KENDİ TAKDİRİNİZLE VE RİSKİ SİZE AİT OLMAK ÜZERE ERİŞİLMEKTEDİR.

13. Üçüncü Taraf Hizmetleri

Hizmet, üçüncü taraflarca sunulan reklamlar ve promosyonlar ile diğer web sitelerine veya kaynaklara bağlantılar içerebilir. Meet The Music bu harici web sitelerinin veya kaynakların ulaşılabilir olmasından (veya olmamasından) sorumlu değildir. Hizmetimiz aracılığıyla ulaşılabilir kılınan üçüncü taraflarla etkileşime geçmeyi seçerseniz, sizinle ilişkileri söz konusu tarafın şartlarına tabi olacaktır. Meet The Music bu gibi üçüncü tarafların şartlarından veya eylemlerinden sorumlu değildir.

14. Sorumluluğun Sınırlandırılması

YÜRÜRLÜKTEKİ YASALARIN İZİN VERDİĞİ EN GENİŞ ÖLÇÜDE MEET THE MUSIC, İŞTİRAKLERİ, ÇALIŞANLARI, LİSANS VERENLERİ VEYA HİZMET SAĞLAYICILARI HİÇBİR DURUMDA AŞAĞIDAKİLERDEN DOĞAN, DOĞRUDAN VEYA DOLAYLI OLARAK MARUZ KALINMIŞ KAR KAYBI, VERİ, İTİBAR VEYA DİĞER SOYUT KAYIPLAR DAHİL DOLAYLI, SONUCUNA BAĞLI, ÖRNEK NİTELİĞİNDE, TALİ, ÖZEL VEYA CEZA NİTELİĞİNDEKİ ZARARLARDAN SORUMLU OLMAYACAKTIR: MEET THE MUSIC’E SÖZ KONUSU ZARAR OLASILIĞI HAKKINDA BİLGİ VERİLMİŞ OLSA BİLE, (I) HİZMETE ERİŞİMİNİZ VEYA HİZMETİ KULLANMANIZ YA DA ERİŞEMEMENİZ VEYA KULLANAMAMANIZ, (II) HİZMET ÜZERİNDE, HİZMET ARACILIĞIYLA VEYA HİZMETLERİN KULLANIMININ ARDINDAN DİĞER ÜYELERİN VEYA ÜÇÜNCÜ TARAFLARIN DAVRANIŞI VEYA İÇERİĞİ VEYA (III) İÇERİĞİNİZE YETKİSİZ ERİŞİM, İÇERİĞİNİZİN YETKİSİZ KULLANIMI VEYA DEĞİŞTİRİLMESİ. MEET THE MUSIC’İN SİZE KARŞI HİZMETLE İLGİLİ TALEPLER İÇİN TOPLAM SORUMLULUĞU, HİÇBİR ZAMAN BİR HESABA SAHİPKEN SİZİN TARAFINIZDAN HİZMET VE VARSA MEET THE MUSIC’E ÖDEMİŞ OLDUĞUNUZ TUTARI AŞMAYACAKTIR.

BAZI YETKİ ALANLARI, BELİRLİ ZARARLARIN MUAF TUTULMASINA VEYA SINIRLANDIRILMASINA İZİN VERMEMEKTEDİR, BU YÜZDEN BU BÖLÜMDEKİ İSTİSNA VE SINIRLAMALARIN BAZILARI VEYA TAMAMI SİZİN İÇİN GEÇERLİ OLMAYABİLİR.

15. Tahkim, Toplu Davadan Feragat ve Jüriden Feragat

Geçerli yasalar tarafından yasaklandığı durumlar hariç:

  1. Geçmişe dönük, karara bağlanmamış ve geleceğe dönük hak talepleri de dahil olmak üzere, Bu Sözleşme'den (ihlal edildiğine dair iddialar dahil) veya Hizmet'ten doğan veya ilgili olan herhangi bir anlaşmazlık veya talebin, tahakkuk tarihine bakılmaksızın münhasır çözüm yolu Tüketici Tahkim Kuralları kapsamında gerçekleştirilen BAĞLAYICI TAHKİM olacaktır. Tahkim münhasırlığının tek istisnası, ikamet ettiğiniz bölgede yargılama yetkisine sahip küçük talepler mahkemesinde sizin Meet The Music aleyhinde münferit bir dava açma hakkınızdır. Bu tür bir tahkim, sizden veya Meet The Music’den hakemden önce sözlü duruşma hakkını kullanma talebi gelmediği sürece, sadece yazılı iddianamelerle gerçekleştirilecektir. Fakat ister tahkim yolunu ister küçük talepler mahkemesini tercih edin, hiçbir koşul altında Meet The Music aleyhinde herhangi bir toplu dava, toplu tahkim işlemi veya başka bir temsili dava veya işlem başlatmayacağınızı veya sürdürmeyeceğinizi kabul edersiniz.

  2. Bu Sözleşme'yi kabul ederek, (aşağıda anlatılan ve bir defa ile sınırlı olmak üzere mevcut kullanıcılara tanınan, otuz (30) gün içinde ayrılma hakkı) kabul edersiniz. Böylece, Meet The Music ile aranızdaki olası bir anlaşmazlık için iddia beyan etmek veya savunmak için, (küçük mahkemelere götürülen ve mahkemenin yargı yetkisinde olan konular hariç) HEM SİZ HEM DE MEET THE MUSIC MAHKEMEYE BAŞVURMA HAKLARINIZDAN VAZGEÇERSİNİZ. Asliye mahkemeleri haricinde, Meet The Music'e karşı bir iddiada bulunmanız halinde, haklarınız BİR HAKİM VEYA JÜRİ DEĞİL TARAFSIZ BİR HAKEM tarafından belirlenir ve hakem, anlaşmazlığın tahkim edilebilir olup olmadığına dair tüm talepleri ve hususları belirleyecektir. Aynı durum Meet The Music için de geçerlidir. Hem siz hem de Meet The Music, hakem huzurunda adil bir yargılanma hakkına sahipsiniz. Hakem bir mahkemenin sağlayabileceği herhangi bir tazmini sağlayabilir ancak tahkim işlemlerinin genellikle duruşmalardan ve diğer adli işlemlerden daha basit ve daha modernize olduğuna dikkat etmelisiniz. Hakemin verdiği kararlar mahkemede icra edilebilir ve bir mahkeme tarafından çok sınırlı sebeplerle bozulabilir.

16. Geçerli Kanun

Avrupa Birliği, Avrupa Ekonomik Bölgesi'nde veya tahkim sözleşmemizin kanunen yasak olduğu herhangi bir yerde ikamet eden üyeler için, bu Sözleşme veya Hizmetten kaynaklanan veya bunlarla ilgili anlaşmazlıklara Türkiye Cumhuriyeti’nin kanunları uygulanacaktır.

17. Yargılama Yeri

Yürürlükteki yasalara göre ikamet ettikleri ülkede dava açabilen AB veya Avrupa Ekonomik Bölgesi'nde ikamet eden üyeler hariç ve yetkili bir asliye mahkemesinde hükmü verilebilecek iddialar hariç, bu Sözleşme veya Hizmetten veya siz ve Meet The Music arasındaki ilişkide herhangi bir nedenle tahkim talebinde bulunulmamış nedenlerden kaynaklanan davalar sadece Türkiye’nin mahkemelerinde görülecektir. Siz ve Meet The Music, Türkiye’de mahkemelerin özel yargılama yetkisine muvafakat vermekte ve bu mahkemelerin uygun olmayan yargı yeri oldukları iddialarından feragat etmektesiniz.

18. Tarafınızca Ödenecek Tazminat

Yürürlükteki yasalar kapsamında izin verildiği ölçüde Meet The Music, iştiraklerimiz, bunların ve bizim yetkililerimiz, yönetim kurulu üyelerimiz, vekillerimiz ve çalışanlarımızı, herhangi bir şekilde sizin Hizmete erişiminiz veya Hizmeti kullanmanız, sizin İçeriğiniz veya sizin bu Sözleşmeyi ihlal etmenizden dolayı, bunlardan kaynaklanan veya bunlarla ilgili her türlü şikayet, talep, iddia, zarar, kayıp, masraf, borç ve harcama karşısında korumayı, savunmayı ve zararlarını tazmin etmeyi kabul etmektesiniz.

19. Tüm Sözleşme; Diğer

Gizlilik Politikası,Çerez Politikası, Güvenlik İpuçları ve Hizmet üzerinden teklif ettiğimiz ek özellik, ürün veya hizmetleri satın almanız durumunda, açıklanan ve sizin tarafınızdan kabul edilen tüm şartlar ile birlikte; bu Sözleşme siz ve Meet The Music arasındaki Hizmetin kullanımı ile ilgili tüm anlaşmayı içermektedir. Bu Sözleşmenin herhangi bir hükmünün geçersiz bulunması halinde, bu Sözleşmenin geri kalanı tam olarak geçerli ve yürürlükte olmaya devam edecektir. Şirketin bu Sözleşmenin herhangi bir hakkını veya hükmünü uygulamaması, söz konusu hak veya hükümden feragat teşkil etmeyecektir. Meet The Music hesabınızın devredilebilir olmadığını, hesabınız ve İçeriği ile ilgili haklarınızın tamamının ölümünüz üzerine sona ereceğini kabul etmektesiniz. Bu Sözleşmenin bir sonucu olarak hiçbir temsilcilik, ortaklık, ortak girişim, mütevelli veya diğer özel ilişki veya istihdam yaratılmamaktadır ve herhangi bir şekilde Meet The Music namına beyanda bulunamaz veya Meet The Music’i bağlı tutamazsınız.